بوم گردی و تور گردی
بوم گردی و تور گردی
املاک گردشگری
املاک گردشگری

خدمات ما

خدمات انفورماتیک

خدمات انفورماتیک

خدمات کامپیوتری به دسته ای از مشاغل مرتبط با کامپیوتر و تجهیزات جانبی کامپیوتر چه سخت افزار و چه نرم افزار اطلاق می شود که در آن به بررسی و رفع مشکلات رایانه ای ، ارتقاء و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری و گاها در کنار آن فروش لوازم جانبی و قطعات کامپیوتر پرداخته می شود.
بوم گردی و تور گردی

بوم گردی و تور گردی

اکوتوریسم سفر مسئولانه و بازدید از زیست بوم یک منطقه است به طوری که تمام ویژگی های محیطی، فرهنگی، طبیعی، اجتماعی اصیل منطقه حفظ شود. عموما مناطق انتخاب شده جهت توسعه بوم گردی در ایران و جهان دارای ویژگی های منحصر به فرد و جالب توجهی برای گردشگران هستند که در مناطق بکر و بومی یک کشور ایجاد می‌شوند.
فرصت های سرمایه گذاری

فرصت های سرمایه گذاری

اکثر افراد یک جامعه به لحاط اقتصادی جزء طبقات متوسط محسوب می‌شوند. طبقه‌ای که بعد از مدت‌ها کار و فعالیت مبالغی پول را پس‌انداز کرده و به دنبال این است که آن را در یک محل مطمئن سرمایه‌گذاری کند. به همین دلیل بسیاری از افراد، فرصت‌های سرمایه‌گذاری با پول کم یا فرصت‌های
صرافی آنلاین

صرافی آنلاین

صرافی ها ویژگی های زیادی را برای معامله کنندگان ارز دیجیتال ارائه می دهند. برای استفاده از خدمات این پلتفرم های آنلاین شما ابتدا باید در آنها ثبت نام کنید. صرافی ارز دیجیتال برای کسانی که در این پلتفرم ها ثبت نام و احراز هویت (2FA) می کنند قابلیت های زیادی را فراهم می کنند.
توریسم درمانی

توریسم درمانی

گردشگری سلامت از زمان یونان و روم باستان وجود داشته و سپس به بسیاری از کشور‌های اروپایی و نقاط دیگر دنیا توسعه‌ یافته است. از زمان باستان، افراد زیادی به منظور فراغت روحی و درمان به مجاورت رودخانه و آب‌های معدنی می‌رفتند. آب‌‌های گرم از قدیم‌الایام با آرامش و تجدید قوای
صنایع دستی

صنایع دستی

صنایع دستی عنوانی است که به برخی از دست‌ساخته‌های انسانی، با داشتن معیارهایی خاص، اطلاق می‌شود. بشر پس از یکجانشینی شروع به ساخت ابزار و وسایلی برای استفاده روزمره خود کرد که آن آثار را می‌توان اولین نمونه‌های صنایع دستی دانست.
طراحی،ساخت جواهرات

طراحی،ساخت جواهرات

امروزه باید هر ابزار واستعدادی را در مخازن خود به منظور افزایش سودآوری به کار بگیرید.یکی از مهمترین ابزار های صنعتی با بالاترین پتانسیل برای موفقیت، طراحی جواهرات سفارشی است.
آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی

شاید بارها در روزنامه، مجله و یا اینترنت آگهی های زیادی درباره تورهای مختلفی دیده باشید که همیشه در این تبلیغ ها پای یک آژانس مسافرتی درمیان است، این روزها افزایش ساعات کار و گسترش زنگی شهری موجب بالا رفتن درآمد و قدرت خرید گردیده است